UPVC tub Prodhimi Line

 • Brand name: JBD
 • Mini mënyrë Sasia: 1 SET
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Feature: Hartimi me konceptin e modës, elegant dhe të moderuar
 • Kohë për dorëzim: Përmbahen nga kontrata
 • Detail Product

  Produkt Tags

  tub plastik PVC prodhohet nga ky PVC / UPVC / CPVC tub Prodhimi Line mund të përdoren gjerësisht për furnizimin me ujë dhe sistemit të kullimit. diameter Tub MAX.UPVC mund të prodhohet është OD.800mm.This linjë e prodhimit është e pajisur me JBD seri konik extruder vidhos binjake ose paralel binjake extruder vidë. Ngarkesa off makinë ka dy-Claw, tre-Claw, katër Claw, llojet e gjashtë Claw, tetë kthetrat, etj. Prerja makinë ka prestar sharrës, prestar jo-pluhur dhe prestar planetare. Ne gjithashtu furnizimin me të gjitha llojet e PVC vdes.

  111.png

  Nëse jeni duke kontrolluar Kinë gyp upvc linjë prodhimi, çmimi, kostoja, për shitje, ose PDF, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi një nga udhëheqës bërë makine tub PVC, makine tub PVC, tub PVC linjë, PVC tub extruder makinë , pvc prodhuesit tub extruder dhe furnizuesit.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !