PVC Wood plastike Profile Linja Prodhimi

 • Brand name: JBD
 • Mini mënyrë Sasia: 1 SET
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Feature: Hartimi me konceptin e modës, elegant dhe të moderuar
 • Kohë për dorëzim: Përmbahen nga kontrata
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantimi 

  WPC PE PVC (Wood-plastike) nxjerrje profilin linjë është përdorur kryesisht në extruding dyer dhe dritare profilin, prag dritarja, dru-plastike profilin shtëpie dekoratë, dru-plastike profilin natyrë dekoratë, etj. Për sipërfaqe diffrent sektorial dhe vdesin kokë, paralele dyshe (konik) vidhos extruder e specifictions diffrent mund të zgjidhet së bashku me vakum korresponduese tavolinë Kalibrimi .haul off njësi, prerja njësi, tilter ... etj.

  Aplikacion 

  Bazuar në 12 vjet kërkime dhe zhvillim, kompania jonë ka përvojë të pasur në nxjerrje plastike druri për shkak të teknologjisë sonë pionier dhe kontributin në industrinë centrol qeveria e Kinës japin mbështetje të veçantë për kompaninë tonë Ne kemi qenë të nderuar si udhëheqës i ekipit të teknologjisë WPC zhvillim në Kinë nga viti 2008 makina jonë mund të merret me pluhur dhe kokrrizë në të njëjtën kohë nuk ka përzjerë nevojshme të kushtojë më pak në investime makinë dhe të energjisë Ne kemi zhvilluar formula njësi që i jep më shumë pluhur druri shtuar në gjendje të përdorin 100% materiale të ricikluara të produkteve duket si dru të qëndrueshme nën diell dhe në natyrë përdorimit

  Features

   1.png  2.png

  3.png

  Specifikim

  Model extruder SJZ55 / 110 SJZ65 / 132 SJZ80 / 156 SJZ92 / 188
  fuqia kryesore motorike (kw) 22 37 55 110
  Gjerësia e produktit (mm) Max. 240 Max. 240 Max. 300 Max. 600 Max. 900 Max. 1200
  Ngarkesë-off shpejtësinë (m / min) 0-5 0-5 0-5 0-3 0-2,5 0-5
  Dalëse (kg / h) 180 180 180 220 220 500

  proces 

  啊 .png

  Produkte Features

                 10.png               9.png

  11.png

  12.png

  Kërkesa kryesore është për tabaka druri, dysheme brendshme dhe te jashtme, dhe stolisje jashtë, dhe kështu me radhë.

  Nëse jeni duke kontrolluar plastike China PVC druri linjë prodhimi profilin, çmimi, kostoja, për shitje, ose PDF, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi një nga udhëheqës PVC Wood Plastike Profile Linja Prodhimi, uPVC profilet makineri, PVC prodhuesit makineri druri dhe furnizuesit.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !