PVC Wood Plastic Door Board Linja Prodhimi

 • Brand name: JBD
 • Mini mënyrë Sasia: 1 SET
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Feature: Hartimi me konceptin e modës, elegant dhe të moderuar
 • Kohë për dorëzim: Përmbahen nga kontrata
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantimi:

  Njësia përdor projektuar posaçërisht konik extruder dy helika, drag DC-shpejtësi dhe instrumenteve të importuara të kontrollit të temperaturës. Ajo ka avantazhet e gamë të gjerë të rregullimit të shpejtësisë, kontrollin e saktë të temperaturës, i përshtatshëm dhe funksionimin e besueshme. Makineri ndihmëse është formuar nga njësia vakum formë-formimin, vizatim makine, prerja makine dhe materiale, që mbante kornizë. Sistemi i pajisur madh detyruar ftohje fondacioneve efektet vendosjen e materialeve të profilit. Crawler-lloj makine vizatim miraton motor saktë gear dhe Inventor e cila karakterizohet nga struktura gjobë, të fortë dhe të qëndrueshme ability.etc vizatimit. Prerja Makinë është paraqitur nga efektet e të besueshme dhe të sakta të punës. Karrocë luajtshme dhe shtresa të veçanta gome mbrojtëse janë të bashkangjitur në kuadër materiale-mbante, e cila kontribuon në meritat e jo-veshur dhe funksionimin e lehtë. Njësia auxilary kontrollohet nga sistemi kompjuterik të kontrolluara programueshëm ose sistem tjetër familje e famshme të kontrolluara programueshëm ose kontrollorëve të tjera të brendshme të famshme, e cila çon në reliablility kontrollit dhe stabilitetin.

  Features:

  Kjo linjë e prodhimit ka shumë të besueshme të prodhimit të lartë jetë të gjatë pjesët kryesore elektrike janë importuar produkte pajisje e cila është e prodhuar ka gjerësinë: Trashësia 500-1000mm: 20-40mm qetë veshja sipërfaqe pas pamjen elegante është material ideal dekoratë

  Specifikim

  model JBD600 JBD800 JBD1000 JBD1250
  Max. Gjerësia e produktit (mm) 600 800 1000 1250
  modeli extruder SJZ80 / 156 SJZ80 / 156 SJZ92 / 188 SJZ92 / 188
  Max. kapaciteti nxjerrje (kg / h) 360 360 600 600
  fuqia Extruder (kW) 55 75 110 132
  ujin e ftohjes (m³ / h) 12 13 15 18
  ajri i ngjeshur (m³ / min) 0.5 0.6 0.8 1

  proces 

  1.png

  Produkte Features

       3.png      4.png

  2.png

  Bordi dru-plastike shkumë është përdorur kryesisht në bord mur, mur anësor, bordet stolisje, paketimin dhe logjistikës me kombinimin e paletës, lëndë druri e ndërtimit, racks magazinimit, duke e bërë edhe kufijtë dekorative, gardhe, handrails shkallë dhe kështu me radhë.

  Nëse jeni duke kontrolluar plastike China PVC druri linjë bordit dera prodhimit, çmimi, kostoja, për shitje, ose PDF, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi një nga udhëheqës Door Bordit PVC Dru plastike Linja Prodhimi, Door Board Linja Prodhimi, PVC Door Board Prodhimi prodhuesit e linjës dhe furnizuesit.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !