PE Hollow Grid Sheet Linja Prodhimi

 • Brand name: JBD
 • Mini mënyrë Sasia: 1 SET
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Feature: Hartimi me konceptin e modës, elegant dhe të moderuar
 • Kohë për dorëzim: Përmbahen nga kontrata
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Prezantimi:

  PE Hollow ekspozitave fletë profilin dritë jashtëzakonisht i lartë së transmetimit. Ky produkt është rezistent ndaj motit, zjarri, ndikimi, dhe është pesha të lehta, mbron ngrohjes, dhe është rezistent ndaj rrezeve UV. Disa nga shumë aplikacione përfshijnë mbulon të lehta, serra, dekor të brendshëm, panele të shëndoshë korrigjim bocash dhe postera reklamat.

  fletë Profili i PE Hollow është e lehtë, ndikimi dhe rezistente të naftës, dhe i papërshkueshëm nga uji. Aplikime përfshijnë kontejnerët e paketimit, panele ekranit, artikuj përdorim të përditshëm, shkrimi, dhe paketimin mbrojtëse për materialet e ndërtimit. PP mund të formohet në çdo formë dhe lloj produkti të tilla si kuti qarkullimit, kuti komponent dhe ndarëse plastike. Ky është material i shkëlqyer përdorur gjerësisht për mbrojtjen e pjesëve elektronike.

  Specifikim:  

  Main Specifikimet Teknike 

  Specifikimi extruder SJ120 SJ100
  Produkte Gjerësia 2100mm 1220mm
  Produkte Trashësia 2-8mm 2-8mm
  Main Motor Fuqia 132kw 110kw
  Kapaciteti (Max.) 350 kg / h 200 kg / h

  Main Specifikimet Teknike 

  Specifikimi extruder SJ120, SJ45 SJ100, SJ45
  Produkte Gjerësia 2100mm 1300MM
  Produkte Trashësia 4-40mm 4-40mm
  Main Motor Fuqia 185kw / 22kw 132kw / 22kw
  Kapaciteti (Max.) 450kg / h 300 kg / h

  Qingdao Jinbei Machinery Co, Ltd, është një shoqëri gjithëpërfshirëse integrimin e kërkimit shkencor dhe zhvillimit, prodhimit, risi teknologjike (konsultimit), prodhimit dhe marketingut. Ne rregulluar në zhvillimin e "të qëndrojë me cilësi, të zhvilluar nga teknologjia, zakonet e parë" që nga themelimi i kompanisë. Kompania jonë ndodhet në qytetin e bukur Qingdao, trafiku i përshtatshëm dhe pamje të bukur na merr zhvillim avantazh. Me mbështetjen e madhe të shumë konsumatorë dhe miq, kompania jonë zhvillon shpejt dhe ka formuar një kompani grup me kërkimin shkencor, prodhimin, tregtinë dhe debugging. Ne respektojmë njohuri, thithin talentet dhe i vuri në poste të rëndësishme. Ne kemi marrë të teknologjisë së lartë; testimi të rreptë si drejtim të zhvillimit, ka zhvilluar lloje shumë të linjës plastike të prodhimit , të tilla si plastike bordit / fletë makine ,makine plastike tub ,makine profilit plastike ,makine WPC ,makinë riciklimin e plastikës , etj
  Me të gjithë punonjësit, menaxher i përgjithshëm sinqerisht mirëpret të gjithë miqtë për të vizituar!

  Nëse jeni duke kontrolluar China pe uritur linjë fletë grid prodhimit, çmimi, kostoja, për shitje, ose PDF, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi një nga udhëheqës Hollow Rrjetit Linja Sheet Prodhimi, Line plastike prodhimit, rrjetit Sheet Prodhimi prodhuesit Line dhe furnizuesit.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !