Nxjerrje Machine Me nxjerrje myk për PVC pipe

 • Brand name: JBD
 • Mini mënyrë Sasia: 1 SET
 • Port: Qingdao
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Feature: Hartimi me konceptin e modës, elegant dhe të moderuar
 • Kohë për dorëzim: Përmbahen nga kontrata
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Tub plastik PVC prodhohet nga ky  PVC tub Prodhimi Line mund të përdoren gjerësisht për furnizimin me ujë dhe kullimit system.This linjë e prodhimit është e pajisur me extruder JBD seri konik me dy helika ose vidë paralele dyshe extruder.The çoj off makinë ka dy-thua, tre- thua, katër thua, llojet e gjashtë thua, tetë-kthetrat, etj machine ka prestar pa, prestar jo-pluhur dhe cutter.We planetare gjithashtu furnizimin me të gjitha llojet e PVC vdes.

  201804160909061969112

  201804160909568404307
  201804160914543525735201804160914543338766

  Nëse jeni duke kontrolluar Kinë nxjerrje makinë me myk nxjerrje për tub PVC, çmimi, kostoja, për shitje, ose PDF, ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni, ne jemi një nga prodhuesit kryesorë dhe furnizuesit.


 • Previous:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !