Rreth nesh

Profili i kompanisë

Qingdao Jinbei Machinery Co, Ltd (i quajtur edhe Qingdao JBD Machinery Co, Ltd) është një shoqëri gjithëpërfshirëse integrimin e kërkimit shkencor dhe zhvillimit, prodhimit, risi teknologjike (konsultimit), prodhimit dhe marketingut. Ne rregulluar në zhvillimin e "të qëndrojë me cilësi, të zhvilluar nga teknologjia, zakonet e parë" që nga themelimi i kompanisë. Kompania jonë ndodhet në qytetin e bukur provincën Qingdao, Shandong, trafiku China.The përshtatshëm dhe pamje të bukur merr na avantazh të zhvillimit. Me mbështetjen e madhe të shumë konsumatorë dhe miq, kompania jonë zhvillon shpejt dhe ka formuar një kompani grup me kërkimin shkencor, prodhimin, tregtinë dhe debugging.

6361990213315751582896178
6361990213481437835967468
6361990213645561187969830
6361990213828441678028561

Zgjerimi i biznesit të tregut

  In recently years, JINBEI had been keeping a rapid development, the annual rate of growth is continuing to increase.JINBEI's production have already been distributed all over China, and have also exported to overseas markets such as Asia, Europe, Latin America, Africa and so on.

201803301547215640633

Hulumtim dhe Zhvillim

Krijimi dhe risi është gjithmonë shpirti thelbi i kulturës Jinbei së. Që nga themelimi i Jinbei, ne vazhdojmë në rrugën e misionit të energjisë së gjelbër. Ne gjithmonë të këmbëngulë për cilësi të lartë, mbeturinat ulët dhe ndotje të ulët.

We respect knowledge, absorb talents and put them in important positions. We take high technology; strict testing as the development direction. With a high level of team in R&D, our products won a good reputation from our foreign costumers.Our mission is to give impetus to our presence, we want to positioned uniquely in the market place of plastic processing machinery by improving quality , performace, integrity, reliability and dedication.

201803301629304519797
7

Produkte & Service

 We have our own factory. we have our own factory. In factory,we developed lot kinds of plastic production line, such as plastic board/sheet machine, plastic pipe machine, plastic profile machine, WPC machine, plastic recycling machine, etc. It's no matter if you can't install the machine, we can send worker to help you. Any questions you have, whenever, we can also give you an answer. What's more, we also have a satisfying after-sale service.

201803301631115252715
3
6
201803301631111866923
2
5

Risi teknike Konsulencë

We are also a consultant in the market.Our foundation of providing consulting services is to change the profitability of our customers by reducing production costs and achieving the highest level of customers' products. Main plant personnel will be provided with regular production drawings, mechanical technology parameter charts, quality monitoring charts, scheduled maintenance charts, optimal workshop training, regular introductions of the latest development and technology, Production of high quality products. Receive benefits from customers, increase profits and review again 4 times.

Ne ofrojmë konsultuar në kërkesat e mëposhtme.

konsulent teknike për të nisur një fabrikë të re / projektit

konsulent teknike dhe mbështetje për futjen e bimëve dhe makineri dhe komisioneve të suksesshëm

Consulting teknike për zhvillimin e produkteve të reja

Sigurimi i trajnimit teknik

Complete puna tre dimensional vlerësimi në fabrikë dhe makinë për të ulur koston e prodhimit

1
4

Pse na zgjodhet ne?

Ne jemi zgjedhja e parë dhe më kryesorja e klientëve të ndryshme për këto arsye:

Rrjeti që kanë të bëjnë gjerë të shpërndarjes

Cilesi e larte

marrëdhëniet etike të biznesit

Gjerë marrje experiance

ekip konkurrues

shpërndarjen në kohë

Me të gjithë punonjësit, menaxher i përgjithshëm sinqerisht mirëpret të gjithë miqtë për të vizituar!

Qingdao Jinbei Machinery Co., Ltd

Shto: No.15 Guangdong Road, Beiguan park industrial, Jiaozhou City, Qingdao, Kinë

Tel: 86-532-82287388

Fax: 86-532-82287766

Post coad: 266300

Email: sales@jinbeiextruder.com

 

 WhatsApp Online Chat !