• 6361990213828441678028561
  • 6361990213315751582896178
  • 6361990213481437835967468

i mirëpritur

Rreth nesh

Qingdao Jinbei Machinery Co, Ltd (i quajtur edhe Qingdao JBD Machinery Co, Ltd) është një shoqëri gjithëpërfshirëse integrimin e kërkimit shkencor dhe zhvillimit, prodhimit, risi teknologjike (konsultimit), prodhimit dhe marketingut. Ne rregulluar në zhvillimin e "të qëndrojë me cilësi, të zhvilluar nga teknologjia, zakonet e parë" që nga themelimi i kompanisë. Kompania jonë ndodhet në qytetin e bukur provincën Qingdao, Shandong, trafiku China.The përshtatshëm dhe pamje të bukur merr na avantazh të zhvillimit. Me mbështetjen e madhe të shumë konsumatorë dhe miq, kompania jonë zhvillon shpejt dhe ka formuar një kompani grup me kërkimin shkencor, prodhimin, tregtinë dhe debugging.


WhatsApp Online Chat !