Молк цевки производствена линија

 • Името на брендот: JBD
 • Мини количина за нарачка: 1 СЕТ
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Тема: Дизајн со концептот на модата, елегантен и умерено
 • Време на испорака: придржува на договорот
 • детали за производот

  Тагови производ

  ПВЦ пластични цевки произведени од овој ПВЦ / молк / CPVC цевки производна линија може да се користат за дренажен систем за водоснабдување и. дијаметарот на цевката MAX.UPVC може да се произведува е OD.800mm.This производна линија е опремен со JBD серија конусна двојни завртка екструдер или паралелно двојни завртка екструдер. Пленот надвор машина има две канџи, ноктот три, четири ноктот, видови шест ноктот, осум канџи, итн. машина за сечење има пила машина, не-прав машина и планетарни машина. Ние, исто така ги доставуваме сите видови на ПВЦ умира.

  111.png

  Ако се проверка на Кина производствена линија молк цевки, цена, трошоците за продажба, или PDF, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме една од водечките машина ПВЦ цевки одлуки, ПВЦ цевки машина, ПВЦ цевки линија, ПВЦ цевки истиснување машина , ПВЦ производители и добавувачи цевка екструдер.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !