Истиснување машина со истиснување калап за ПВЦ цевки

 • Името на брендот: JBD
 • Мини количина за нарачка: 1 СЕТ
 • Порт: Кингдао
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Тема: Дизајн со концептот на модата, елегантен и умерено
 • Време на испорака: придржува на договорот
 • детали за производот

  Тагови производ

  ПВЦ пластични цевки произведени од овој  ПВЦ цевки производствена линија може да се користат за водоснабдување и одвод на системот.Оваа производна линија е опремен со JBD серија конусна двојни завртка екструдер или паралелно двојни завртка extruder.The дестинации надвор машина има две канџи, три- ноктот, четири ноктот, видови шест ноктот, осум канџи, etc.The машина за сечење има пила машина, не-прав машина и планетарни cutter.We исто така ги доставуваме сите видови на ПВЦ умира.

  201804160909061969112

  201804160909568404307
  201804160914543525735201804160914543338766

  Ако се проверка на Кина истиснување машина со истиснување калап за ПВЦ цевки, цена, трошоците за продажба, или PDF, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние сме една од водечките производители и добавувачи.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !