за нас

профил на компанијата

Кингдао JINBEI Машини копродукции, Ltd (исто така наречени Кингдао JBD Машини копродукции, Ltd) е сеопфатна корпорација интегрирање на научно истражување и развој, производство, технолошки иновации (консултации), производство и маркетинг. Ние се поправи на развој на "стојат од страна на квалитет, развој на технологијата, обичаи првиот" од основањето на компанијата. Нашата компанија го лоцира во прекрасниот град Кингдао покраината, Шандонг, China.The удобен сообраќај и убава глетка го ни предност развој. Со голема поддршка на голем број клиенти и пријатели, нашата компанија се развива брзо и формираше група компанија со научно истражување, производство, трговија и дебагирање.

6361990213315751582896178
6361990213481437835967468
6361990213645561187969830
6361990213828441678028561

Проширување на пазарот бизнис

  In recently years, JINBEI had been keeping a rapid development, the annual rate of growth is continuing to increase.JINBEI's production have already been distributed all over China, and have also exported to overseas markets such as Asia, Europe, Latin America, Africa and so on.

201803301547215640633

Истражување и развој

Создавање и иновациите е секогаш основни духот на културата JINBEI е. Од основањето на JINBEI, ќе продолжиме на патеката на мисијата на зелена енергија. Ние секогаш се инсистира на висок квалитет, ниска отпад и ниско загадување.

We respect knowledge, absorb talents and put them in important positions. We take high technology; strict testing as the development direction. With a high level of team in R&D, our products won a good reputation from our foreign costumers.Our mission is to give impetus to our presence, we want to positioned uniquely in the market place of plastic processing machinery by improving quality , performace, integrity, reliability and dedication.

201803301629304519797
7

Производи и услуги

 We have our own factory. we have our own factory. In factory,we developed lot kinds of plastic production line, such as plastic board/sheet machine, plastic pipe machine, plastic profile machine, WPC machine, plastic recycling machine, etc. It's no matter if you can't install the machine, we can send worker to help you. Any questions you have, whenever, we can also give you an answer. What's more, we also have a satisfying after-sale service.

201803301631115252715
3
6
201803301631111866923
2
5

Иновации технички консултации

We are also a consultant in the market.Our foundation of providing consulting services is to change the profitability of our customers by reducing production costs and achieving the highest level of customers' products. Main plant personnel will be provided with regular production drawings, mechanical technology parameter charts, quality monitoring charts, scheduled maintenance charts, optimal workshop training, regular introductions of the latest development and technology, Production of high quality products. Receive benefits from customers, increase profits and review again 4 times.

Ние нудиме консалтинг за следниве барања.

Технички консултант за лансирање на нов погон / проект

Технички консултант и поддршка за воведување на растенијата и машини и успешно пуштање

Технички консултации за развој на нов производ

Обезбеди техничка обука

Заврши работа три димензионален проценка на растенијата и машина за намалување на трошоци на производство

1
4

Зошто да изберете нас?

Ние се прво и основно избор на различни клиенти за следниве причини:

кои се занимаваат мрежа широка дистрибуција

Висок квалитет

Етички бизнис зделки

Огромна одлуки успешен обид

конкурентен тим

навремена испорака

Со сите вработени, генерален менаџер искрено поздрави сите пријатели да ја посетите!

Кингдао JINBEI Машини Co, Ltd

Додај: бр.15 Гуангдонг патот, Beiguan индустриски парк, градот Jiaozhou, Кингдао, Кина

Тел: 86-532-82287388

Факс: 86-532-82287766

Пост Coad: 266300

Е-пошта: sales@jinbeiextruder.com

 

 WhatsApp Online Chat !