• 6361990213828441678028561
  • 6361990213315751582896178
  • 6361990213481437835967468

добредојден

за нас

Кингдао JINBEI Машини копродукции, Ltd (исто така наречени Кингдао JBD Машини копродукции, Ltd) е сеопфатна корпорација интегрирање на научно истражување и развој, производство, технолошки иновации (консултации), производство и маркетинг. Ние се поправи на развој на "стојат од страна на квалитет, развој на технологијата, обичаи првиот" од основањето на компанијата. Нашата компанија го лоцира во прекрасниот град Кингдао покраината, Шандонг, China.The удобен сообраќај и убава глетка го ни предност развој. Со голема поддршка на голем број клиенти и пријатели, нашата компанија се развива брзо и формираше група компанија со научно истражување, производство, трговија и дебагирање.


WhatsApp Online Chat !